Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

L2 Playstyle🧀! How do you feel about it?

45,883 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля CHEDDAR FACE 🪤
CHEDDAR FACE 🪤1 год назад

Worst 2K of all time

Фото профиля Ballies
Ballies1 год назад

Kai-ree, Luk, LeKing, and the 4th guy already know. Do you? Check the hottest L2E game project of 2024.

Фото профиля The Post God
The Post God1 год назад

Glad you brought this up. I just played as the “guard” in no squads 2s. The amount of times I ran into the big when my trajectory was no where close, was crazy. Something definitely has to be fixed for 2K26, WITHOUT taking away from the post scorer in other modes. If there’s any way to get a swim move for the off ball defender OR someone with low post control gets ripped. If someone has to invest into 99 post just like 99 rebound, might change things.

Фото профиля Yel
Yel1 год назад

It’s not even a playstyle🤦🏾‍♂️ is bull shit can’t even enjoy the game no more it’s never that deep to rep up 😭😭

Фото профиля 𝘼𝙚
𝘼𝙚1 год назад

is that naz reid😂

Фото профиля ✞ S̴̴p̴̴r̴̴a̴̴g̴̴u̴̴e̴̴2̴̴k̴ ✞
✞ S̴̴p̴̴r̴̴a̴̴g̴̴u̴̴e̴̴2̴̴k̴ ✞1 год назад

Yes🍇

Фото профиля cavy patty
cavy patty1 год назад

Don’t you just love this play style 😀

Фото профиля waff6ix
waff6ix1 год назад

JUST ADAPT BRO💯🤷🏾‍♂️

Фото профиля ✞ S̴̴p̴̴r̴̴a̴̴g̴̴u̴̴e̴̴2̴̴k̴ ✞
✞ S̴̴p̴̴r̴̴a̴̴g̴̴u̴̴e̴̴2̴̴k̴ ✞1 год назад

MJ couldn't guard that

Фото профиля Deno
Deno1 год назад

If u l2 u a bitch

Похожие видео