Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Let’s get really funky in LF

73,669 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Selkie
Selkie1 год назад

On pace to hit 36 HRs. He's got pop and shown it at Petco. Wouldn't be that expensive to get him. He'd be perfect in SD. Might perform even better here

Фото профиля HUDI
HUDI1 год назад

Which side are you on? 🚀 Make HUDI great again ❤️ #HUDI #Crypto #1000x #dyor #NFA

Фото профиля ALEX.
ALEX.1 год назад

What if we actually play him at LF and trade for a power 1B/DH

Фото профиля CryingMan
CryingMan1 год назад

Would u trade salas for rutschman

Фото профиля Giannis Auntiegotapoodle
Giannis Auntiegotapoodle1 год назад

Yes but they would want Leo

Фото профиля T
T1 год назад

Arraez to LF make trade for mountcastle for 1B

Фото профиля Nick
Nick1 год назад

definitely at least an interesting solution possibility. Also, can they shake things up a bit and try using him as a table setter down low? Would like to see what Tatis, Merrill, Machado in a row looks like.

Фото профиля Jared Garcia
Jared Garcia1 год назад

i think arraez should move to left field if he gets extended and whenever leo comes up. leave sheets at DH. not sure i can watch that sheets LF defense

Фото профиля 🏃‍♂️
🏃‍♂️1 год назад

luis campusano YOU are an outfielder

Фото профиля Merrill Maniac
Merrill Maniac1 год назад

Was not expecting him to say arraez LOL

Похожие видео