ๆญฃๅจๅ ่ฝฝ่ง้ข...
่ง้ขๅ ่ฝฝๅคฑ่ดฅ
NIล SKAฤE JER NIJE ฤACI! ๐๐๐
11 ๆก่ฏ่ฎบ

Klara1 ๅนดๅ
Evo ti iz mog ugla โค๏ธ๐ช๐ข

Solar Heavy1 ๅนดๅ
got a min for a new song?

Verica1 ๅนดๅ
Ovo su goveda

Sibarit di Capri1 ๅนดๅ
Slog ce da ga strefi od ovoga.

Nevena NV1 ๅนดๅ
Pozdrav iz Subotice.

Del.Boy Trotter1 ๅนดๅ
I ฤaci bi skakali ali se boje da I'm ne ispadnu proteze I onih 2 zuba sto imaju u vilici...Bravo Niลก !!!!!!!

Antuลกko1 ๅนดๅ
Viลกe ima ovde nego kod sisoja๐ช

AtnakvadraT1 ๅนดๅ
Glavni skup studenata je u Subotici, ovo je tek onako, usput ๐คฃ๐คฃ๐คฃ๐ฑ

Goran Iลกpanoviฤ1 ๅนดๅ
Sever vas pozdravlja Niลกlije, naklon do poda!

Zokie ๐จ๐ฆ1 ๅนดๅ
PUMPAAAAJ NIS! ๐ชโค๏ธ๐ Volimo vas do neba ๐

vlada mirkovic1 ๅนดๅ
Bravos Nislije...samo mu dizite pritisak...Histericne gluposti koje je tu izgovorio, samo su potvrda koliko mu se mozak raspada od vasih akcija...sutra ce on opet kod doktora...

