Okupācija NAV atbrīvošana❗️
32,065 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)
11 条评论

okupantu pēcteči NAV mazākumtautība!

Tātad sanāk tā, ka Latvijas Armija atbalsta nacismu un attaisno visas Hitlera un nacistu darbības? Kā jūs iedomājieties, kas izglāba ebrejus no nacistu nāves nometnēm? Kas izglāba Latviju no nacistu iznīcības?

Pārdota valsts nav neatkarīga valsts‼️

Ir laiks beigt lietot krievu izgudroto terminu "padomju..." Tas skan līdzīgi kā "konflikts Ukrainā". Latviju okupēja krievi/krievija, izmantojot gan savus, gan citu okupēto zemju spēkus. Ja kādam tas šķiet aizskaroši, tas nozīmē, ka laiks beidzot iepazīties ar vēsturi.

Jā! Atbrīvotāji karogu virs pagastmājas nenomaina uz savu. Okupantiem tas pirmais darbs.

- All I Knew

Šis ir izcili!

Nemiež veči, jūs tak labi atbrīvojāt Irāku, Afganistānu, Serbiju, Kosovu utt. Vismaz būtu savu mēslaino vergu muti turējuši ciet, bet nevarat, vajag pariet vai ne? Gribētu redzēt kā jūs parietu uz tiem večiem kuri sita te fričus 44-45. gados... Domāju paši visu saprotiet...

Toreiz padomija mums bija tadi pat sabiedrotie ,kā sodien nato unco! Tad kapec nebreciet par sodienas okupantiem?

Look at all the trolls burning in the comments here lmao. Great video, NBS! Keep up the good work, long live Latvia and glory to Ukraine!

Uniformistiem cepures par ciešu uzšūtas vai bikses izmēru par mazu?
