Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
P jako pobodán 🤣🤣
41,685 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
8 Kommentare

OndrejCihelkavor 1 Jahr
Ten ví☝️😂

Petravor 1 Jahr
Ví ví ...D jako dluhy 🤣

Lukas Skywolkervor 1 Jahr
Alé! Viktorek K jako Ketamin 😁

Petravor 1 Jahr
🤣🤣🤣 d jako dluhy 🤣🤣🤣

Pavel z Moravyvor 1 Jahr
Tož všichni nejsme stejní. 😅

Zoufalá Fialavor 1 Jahr
🤣

Vyřazenej boomer (Arpád Papuča🇸🇰🇮🇳)vor 1 Jahr
🤣🤣

BIGHANS 🇨🇿🇸🇰🇭🇺🇷🇸🇦🇲vor 1 Jahr
🤣🤣🤣🤣🤪🤪🤪 To je kus tyvole! 🤣🤣🤣🤣😂😂😂🥲 až z toho mám nudli. Bych se už mohl tomu takhle debilně tlemit....
