Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Pep's reflections on the game..
114,568 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

🇵🇸✊🏽🔻1 год назад
Mate. It was funny till the camel rider bit. I am egyptian and i think this is condescending and racist. Not cool.

Nino LFC1 год назад
Ive not created it. Ive just shared it. Sorry..no offence intended brother

Sirdam Noor ⬆️🔻🇰🇪1 год назад
AI is getting out of hand 😂😂

Rose1 год назад
Omg ahahahah more please

Laraine 💜💫💜💫💜💫💜💫💜💫1 год назад
FFS ! 😂😂😂🤦♀️

Ståle Soltvedt1 год назад
🤣🤣🤣

Ray Lloyd1 год назад
😂😂

PeteTheSweet1 год назад
😂😂😂 this is quality

Bambam1 год назад
Loool



