Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Playing Need For Speed: Underground while Static-X blares is peak 2000s

26,364 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля Jericho 🕹🎮
Jericho 🕹🎮1 год назад

Underground

Фото профиля Zimus
Zimus1 год назад

We’d blare Static-X while playing anything lol

Фото профиля Lewther Arkwright
Lewther Arkwright1 год назад

🦾😎

Фото профиля Rusken
Rusken1 год назад

I didn't play this one but Underground 2 is absolute peak NFS. If anything from that gen deserves a remake it's NFSU2.

Фото профиля tortiglioni & rigatoni 🇮🇹
tortiglioni & rigatoni 🇮🇹1 год назад

I love the fact that Static-x or powerman 5000 always had a presence in video games. It's impossible for me to hear them and not want to play

Фото профиля psconsolegamer1234
psconsolegamer12341 год назад

Wow do I ever miss that!

Фото профиля Catalyst
Catalyst1 год назад

immaculate vibez

Фото профиля PlayStalgia
PlayStalgia1 год назад

fr bro, 2000s was an amazing time to be alive!

Фото профиля (・Θ・) 🐛🐛🐛
(・Θ・) 🐛🐛🐛1 год назад

no peak 2000s is playing NFS Underground 2 while Fat Joe plays

Похожие видео