Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Playing Need For Speed: Underground while Static-X blares is peak 2000s
Комментарии: 9

Jericho 🕹🎮1 год назад
Underground

Zimus1 год назад
We’d blare Static-X while playing anything lol

Lewther Arkwright1 год назад
🦾😎

Rusken1 год назад
I didn't play this one but Underground 2 is absolute peak NFS. If anything from that gen deserves a remake it's NFSU2.

tortiglioni & rigatoni 🇮🇹1 год назад
I love the fact that Static-x or powerman 5000 always had a presence in video games. It's impossible for me to hear them and not want to play

psconsolegamer12341 год назад
Wow do I ever miss that!

Catalyst1 год назад
immaculate vibez

PlayStalgia1 год назад
fr bro, 2000s was an amazing time to be alive!

(・Θ・) 🐛🐛🐛1 год назад
no peak 2000s is playing NFS Underground 2 while Fat Joe plays
