Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Przepraszam.
35,782 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
11 Kommentare

Pan jest w stanie zrobić absolutnie wszystko dla koryta.

take the journey

Panie Włodzimierzu przez prawie dwa lata pokazaliście że ważniejsze są dla was spółki państwa i stanowiska od obietnic które złożyliście wyborcom 🤷♂️

Jak polityk zaczyna za dużo przepraszać i prosić, to wcale nie jest oznaka umiejętnej autorefleksji 😉

Nie musisz przepraszać, wszyscy wiemy że to już twoja ostatnia kadencja, potem spadasz z życia politycznego, Litewka cię przeżuję i wypluje 😂

stary, ludzie mają wyjebane na ciebie, co tym tam do 4% pościemniasz, nikogo to nie interesuje że się pokajasz, jak wszyscy wiedzą że rudy rządzi a nie żadna koalicja.

Nie wybaczam zukosia

Wie Pan, żeby coś robić to trzeba mieć wolne ręce. A jak Pan masz coś robić jak ręce zajęte trzymaniem stołka.

W dupe sobie wsadź to przepraszam! Jak się nie nadajecie do rządzenia, to WYPIERDALAĆ!

Dawniej służyłeś Moskwie, dziś Bruxeli. Czemu wy lewacy zawsze musicie komuś służyć przeciw Polsce?

Ale co to jest za gadanie w ogóle xD A co wam obecnie przez 2 lata prawie blokowało to by działać szybciej, sprawniej i lepiej? Co oprócz lenistwa, opieszałości i bitwy o stołki? Bo na pewno nie prezydent. Przecież to jest szczyt bezczelności, żeby świadomie nic nie robić, a potem przeprosić i prosić ludzi o motywacje i załatwienie stołka dla kolejnego partyjnego kolegi xD
Ähnliche Videos
Sensitive content
Przepraszam ale szybciej nie wolno!
bandyci drogowi
1,496,994 Aufrufe • vor 2 Monaten
Przepraszam a temu Obajtku to co jest ?
PiS to nie moja bajka.To zło!!!
27,304 Aufrufe • vor 8 Monaten
