Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
so we're in copper 💀
Комментарии: 9

Solar Heavy1 год назад
this reminds me of driving through a city

Jeremy - JD1 год назад
So like what’s the difference between siege and siege x? Cause this just looks like normal R6 to me…

Two Foot Down🐾1 год назад
How to not play R6.. starring Timthetapoutman

Spike 💫1 год назад
Are we not surprised here?

BenjiGDubs1 год назад
@Rainbow6Game Were sorry for the gameplay

brian copeland1 год назад
Yeah here we go

Kodiak1 год назад
Dude throwing like Dak!

max acs1 год назад
Yep

Yin is NGMI1 год назад
You are having a better experience than I had haha Kid just started cussing my out first game

