Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Strikers were never a Manchester United problem. What actually happened?
10,726 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Kobi1 год назад
We went from Weghorst to Hojlund 😭

Paa Manuel1 год назад
Pains 😭

(Fan) Cunha1 год назад
Bro lost it all😭😭

🥤1 год назад
good old days

Qudus not kudus21 год назад
Bro knows the problem of his club

dinhö (biased)1 год назад
The 442 died and strikers became much more isolated making their jobs much more difficult.

Aope 🧠1 год назад
Idk man

Fondre1 год назад
@utd3ra A lot happened

BROCK1 год назад
@utd3ra Mismanagement and wrong decisions happened

_Mysta_Sackey_1 год назад
What happened bro

