Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

The greatest opening title sequence ever

150,030 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля alex 🍦
alex 🍦2 лет назад

the only thing i don’t like about it is how the logo comes in

Фото профиля Sonny Witt
Sonny Witt2 лет назад

Why so short and why do the names and logo not match with all the other intros, 😩😩😩 It looks beautiful though

Фото профиля Michael Telfer
Michael Telfer2 лет назад

Ran out of Money to animate the Logo though. Looks a Powerpoint effect

Фото профиля Caleb4️⃣
Caleb4️⃣2 лет назад

I hope it gets a tad longer when ncuti season airs

Фото профиля jackofallgames
jackofallgames2 лет назад

I’ll be honest, it’s okay. It’s pretty but I feel like it’s nothing we haven’t really seen before. It feels like 7b’s intro on a better budget. Capaldi’s era was the last time I went “wow” at an opening title. When it’s in-sync at least 🫠

Фото профиля Autumn 🍂
Autumn 🍂2 лет назад

My only complaint in the slightest is that I wish they did the eyes thing still

Фото профиля Matty
Matty2 лет назад

The theme is so goood.

Фото профиля Richard Jackson
Richard Jackson2 лет назад

Apart from the cheesy logo spin it was super

Фото профиля Who?
Who?2 лет назад

Honestly the only thing that feels odd is the logo. I'd personally have the Tardis tilt at an angle where the logo could fade in naturally. Aside from that its fantastioc.

Фото профиля :3
:32 лет назад

wrong

Похожие видео