Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Tugo moja!!! Diplomirani istoričar.
10 Yorum

И Којо је био глумац, па је кукао да оде и сад је ево водитељ

Verovatno mu je 100 puta bolje kao majstoru, nego sto bi mu ikada bilo kao istoricaru. U Srbiji.

Štaje tačno problem?

Profesor španskog jezika ovde a u stvarnom životu knjigovođa 😉

Pa šta?

stvarno tuga da obrazovan covek nosi ovolike mindjuse.

A istoriju predaje brat Brnaba

Meni je pomoćni radnik na montaži klima bio profesor povijesti i filozofije. Nakon par mjeseci sam ga zamolio da nađe neki drugi posao, da ne muči i mene i sebe, koliko god da mi he bio drag kao osoba. Ostali smo u dobrim odnosima do dana današnjeg.

Jeste tuga samo sto nema posla u svojoj bransi i sto je morao da ode... a ovako nije tuga. Ima para od ovog posla, zanat je mama. Trebaju nam ljudi koji se bave ovim. Ja se nadam da je srecan 🩵🩵🩵

A kojot glumac a radi kao hostesa
