正在加载视频...
视频加载失败
Ty fajne to
8 条评论

Andrzej Śledź1 年前
Na tv gram jak zwierze...

Marcin Michno 🏴☠️1 年前
Miło się patrzy jak nasz Andrzej wyrósł w końcu z Gothica i stał się wreszcie mężczyzną.

Michael Loda1 年前
A da się przejść w lewo w końcu?

Artur Vill1 年前
Daj spokój, kolejne popłuczyny po klasyku.

Adam Janiak1 年前
Monety tam zostawiłeś.

LowcyChin.PL1 年前
Pierwsza gra Nintendo jaka ukończyłem 10/10

Froggacuda.exe 💾1 年前
ten co się w 2025 zorientował, że Mario jest spoko

luc1 年前
myslalem, ze ja jestem slaby w mario xD


