Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
you should vote for ian happ.
63,933 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Capi1 год назад
Wait... Isn't Happ a bad player? That's what fans tell me

MLB on Real1 год назад
BANG

Pete Crow-Armstrong Fan Club1 год назад
This makes me Happ-y

D21 год назад
Purposely did not vote for him, but go Happ. Hope he picks it up this season

Matt Hintermeister1 год назад
Paul Bako’s only Cub HR didn’t lead off the game.. but it did lead off the top of the 5th.. I didn’t see it though.. you got the video?

#VOTEHAPP&PETER1 год назад
GOOD TWEET ADMIN

INSTAGRAM: JRFISHER351 год назад
I did

Caleb Williams FC1 год назад
Ok fine

dwest1 год назад
All time Cubs great





