Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

you should vote for ian happ.

63,933 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля Capi
Capi1 год назад

Wait... Isn't Happ a bad player? That's what fans tell me

Фото профиля MLB on Real
MLB on Real1 год назад

BANG

Фото профиля Pete Crow-Armstrong Fan Club
Pete Crow-Armstrong Fan Club1 год назад

This makes me Happ-y

Фото профиля D2
D21 год назад

Purposely did not vote for him, but go Happ. Hope he picks it up this season

Фото профиля Matt Hintermeister
Matt Hintermeister1 год назад

Paul Bako’s only Cub HR didn’t lead off the game.. but it did lead off the top of the 5th.. I didn’t see it though.. you got the video?

Фото профиля #VOTEHAPP&PETER
#VOTEHAPP&PETER1 год назад

GOOD TWEET ADMIN

Фото профиля INSTAGRAM: JRFISHER35
INSTAGRAM: JRFISHER351 год назад

I did

Фото профиля Caleb Williams FC
Caleb Williams FC1 год назад

Ok fine

Фото профиля dwest
dwest1 год назад

All time Cubs great

Похожие видео