Loading video...
Video Failed to Load
Zounare🫡 Zounare🫡
151,813 views • 1 year ago •via X (Twitter)
10 Comments

To říkám stále. To víčko je IQ test. Ještě jsem s ním neměl ani jednu nehodu a vždy jsem se napil, bez problémů.

Fakt se někdo natočí jakej je debil?

Začíná to víčky a končí to u Jindolfa na podiu, vedle Vyskočila s Obermaierovou a vypráví jak v zimě umrzne.

Jak se tak koukám, tak víčka jsou přesně to, co filtruje debily od normálních lidí :-)

"Hej, pojď mě natočit jak neumím otvírat plastový lahve a vždycky se u toho postříkám. Pak to dáme na ty internety, to se bude líbit."

Zounar ve svých 57 letech nedokáže pít z láhve, ze které pijí děti už od doby, co samy udrží láhev v rukou. 🙃

Náhodou... od roku 2024 se mi nestalo, že bych lovil víčko za jízdy pod volantem

Mě fascinuje ta dětinská neschopnost dospělých lidí poradit si s víčkem vod PET láhve. 🤷🏿♂️🤦♀️

Z některých chlapců nejsou chlapi.

Další vul co je přesvědčený že je vtipný. Ne není, ukazuje jen, že je střevo.
