Loading video...
Video Failed to Load
Zwyciężyliśmy 😁😁😁
33,332 views • 1 year ago •via X (Twitter)
10 Comments

Co jak co ale Rafałek już zawsze w CV będzie mógł się pochwalić, że był prezydentem Polski 😂

Na pewno nie zawiedzie, bo nie będzie miał okazji.

🇺🇸 Put America First! 💯 We have the best chance with Trump & Vance. ✅ Wear it Proudly here:

Odtrąbił wsiadanego a koń uciekł.

Też poszedłem spać, nie czekałem. Ale jak zobaczyłem wynik o poranku to od razu mi się humor poprawił. A teraz jak oglądam wstawki lewaków na Xsie to śmieje się jak przy najlepszym stand-upie. 1 tura była dla Brauna, druga na nawrota.

Nie chwal dnia przed zachodem słońca😂

Wygral w kiblu tym swoim chyba. 😂😂😂🤣

Rafał ma swój pałac za 600tys. Po tych emocjach tydzień z niego nie wyjdzie.

Ale by było wycie jak by prezydentem został Braun

A zakupili dużo mydła żeby sobie łapy z gówna umyć🤣🤣🤣🤣🤣
Related Videos
Sensitive content
😁😁 Dobre 😉
*Sylwiana 🚬☕🎼#CSB
87,116 views • 1 year ago
