正在加载视频...

视频加载失败

А ось і прильоти, Орел💥

19,610 次观看 • 7 个月前 •via X (Twitter)

0 条评论

暂无评论

原始帖子的评论将显示在这里

相关视频

Знаєте, чому Україна програла війну? Тому, що дурні керують армією і країною? Та, ні. Люди - як люди, як і в інших країнах. Причина - зайва емоційність українців. Підігріта шахраями у владі світській та духовній. Емоційність притуплює логічне і раціональне мислення. Тоді люди і справді виглядають дурнями. Це дуже добре для управління і пограбування цих людей. І дуже погано для боротьби. Їх перемагають розумніші або сильніші. Ось підполковник Верес, командир полку, до війни - директор нудистського пляжу. Ніби - розумна людина. навіть про кордони і збереження людей толково говорить. А потім видає: "Армія без країни існувати може, а ось країна без армії – ні." Аж соромно стало за підполковників... Ось була Українська Галицька Армія, втратила свою країну - ЗУНР. Проіснувала та армія ще кілька місяців і - пропала... А ось візмемо країну - Ісландію. Не має армії, а вже скоро сто років, як існує. До речі, процеси отримання незалежноті Ісландією і ЗУНР - дуже схожі. Просто Ірландці виявились розумнішими. Бо менш емоційні. Одним словом - дожились ми...

Wenden

55,316 次观看 • 1 年前