Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Говорит Москва
19,797 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
9 Yorum

Uroš 1 yıl önce
Preko prece naokolo blize, u Moskvu pacovskim kanalima preko Azarbejdzana 😁

Juanita Bre1 yıl önce
Ju, jeres, omače mu se! Gde predsednik da odmara, seci to!

Danijela Rankovic1 yıl önce
Bez obzira koje su budale na vlasti i kod nas, i u Evropi i Aziji i Americi Dan pobede nad fašizmom treba da se obeleži Pojedini su došli dotle da negiraju da se desio 2 ww i da je sramota proslaviti pobedu nad nacizmom i fašizmom.

Сава Савановић1 yıl önce
😆😆😆

Чувар плаже 🇷🇸1 yıl önce
Za 3 dana iz Kijeva!

Stevan Niketic1 yıl önce
Ima u Bakuu žgrmlja, javiće se kada padne mrak.

Kristal Met Dejmon1 yıl önce
"Dobio jacu terapiju...."🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Zemljace, pa ne postoji toliko dobar lek...

Dragana1 yıl önce
Ma, jedva čekamo da nam se obrati. Evo, već sam sela ispred TV da slučajno ne propustim njegovu umilnu govoranciju.

Dijana1 yıl önce
Pažljivo slušajte. Možda nešto naučite
