Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Добро јутро Колонијо!
23,060 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

Reče čovek čija supruga zastupa Klet

Ово није тачно. У Призрену постоји гимназија Игнацио Лојола још оре 2014.

да тај ломпар има иоле појма знао би да су такви споразуми ништави, не производе правно дејство те не могу ни да почну да важе упућивао би на то да су ништави јер су против интереса Срба нико по Уставу нема право да уговори било шта штетно за нас секташ је то политички

- Promises

@OznaSrbije Katolicka ekipa je suvisna u srbiji.

Наше високо свештенство једва чека.

Ломпар квази патриота?

A od naših popova i topovskih fakulteta velika korist, sve je to ista banda.

Hvala Bogu

Laku noć kolonijo!
Ähnliche Videos
#Персона_НонГрата Добро јутро Колонијо!
Александар Петровић Инфоратник
45,722 Aufrufe • vor 11 Monaten
#Персона_НонГрата Добро јутро Колонијо!
Александар Петровић Инфоратник
13,045 Aufrufe • vor 10 Monaten
