正在加载视频...
视频加载失败
Добро јутро Колонијо!
29,281 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)
22 条评论

- All I Knew

Јаче живе од Фараона Тутанкамона. Још се нису сетили да праве пирамиде.

Немој им давати идеје! Видиш од Београда шта направише...🤬

Верујем да су дошли на те идеје али нису толико храбри да покушају.

Ovaj sto vozi pasata sirotilja hahahah

U zemlji gde lecimo decu sms porukama.Sramota

Mada i ovi iz opozicije nemaju los vozni park ali ajde ovo je mafija a ovi jadnici iz opozicije su posteni dobri pravi jadnici

Sve od reda pohapsit i totalno promeniti celu ekipu iz skupstinskih klupa

Zamisli ovaj video i zamisli video sa sirotinjom što čekaju pleskavice

Odakle kola Ambasade i koje države? Ne vidim zastavu najbolje.

Ćaci pita: Precedniče, ko vozi ovako dobra auta? A on odgovara, odlikaši sine😄😄😄😄

Разнео би их бомбом матер им јебем.🤬🤬🤬🤬🤬

Komedija apsurda

Sta je KCZ na tablici? Bese li i jedna strana diplomatska tablica, crna?

Све половњаци.

Za tren sam pomislio da je SPC kartel

Pih niko ne vozi Teslu..

Bocvana Papa Nova Gvineja 🤣🤣🤣

Dobra muzika.

nigde domaćeg proizvoda!? mora da bude zahtev u nasem novom svetu da svedemo i to na minimum i eto para za neki drugi napredak!!

Nema bolje istine od istine u argumentu.

Prosečan auto većine ljudi već punoletan...
