Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Добро јутро Србијо!
20,847 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
9 Yorum

лудост1 yıl önce
Све ће прилазе затворити! Аутобусе ће отказивати линије за БГ. Паника велика влада међу секташима. Будимо мудри и сналажљиви!

Александар Петровић Инфоратник1 yıl önce
🎯

Environ1 yıl önce
❤️❤️❤️🇷🇸🇷🇸🇷🇸❤️❤️❤️

🌲 Ercovka 🐐1 yıl önce
🤣

Tasha Sigib1 yıl önce
Gde su dokazi da je Kralj Milutin kopao litijum?! Čime i kako? Kako vas od Boga nije sramota da lažete?! Narode ne verujte praznim pričama i varljivim rečima već delima i dokazima!

Moon YoYo1 yıl önce
LITIJUM JE APSOLUTNO NEBEZBEDAN! TREBA ZABRANITI ISKOPAVANJE LITIJUMA PO SVAKU CENU !!! ISKPAVANJE LITIJUMA - NE, NIKAKO!!!

Racky & Palackyᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠ ᅠ1 yıl önce
Ништа не губимо. Ионако смо у говнима до гуше. С обзиром да може да буде "и" горе да пробамо. Није лоше да закорачимо па да искорачимо. Добро јутро.

СлободанМ1 yıl önce
Сератор више.

Sovito Hel1 yıl önce
Kopacemo Litijum , budi te sigurni u tooo
