Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Добро јутро Србијо!
46,896 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
11 Yorum

Poštovani, ukoliko preuzimate naše objave, molimo Vas da nas navedete kao izvor. Beograd u pokretu

Прихваћено!

Ja podrzavam studente ali ne i one koji direktno ucestvuju u rusenju zemlje preko posrednika a pogotovo za one koji su placeni za to. Za te me bas briga. Ako ne vide sami sta rade a akedemski su gradjani i nisu deca. Sreca pa su ogromna manjina.

🤦

Деца или студенти или било ко треба да иду ако мисле да им је боље тамо негде. Тамо негде ако хоће да живе мораће да се боре. И овде морају да се боре ако хоће да живе боље. Нигде нема доброг без борбе. Проблем је што они очекују да се тамо неће борити...а то не бива

Odlicno!!+

- Come Around

100 x 👍

Svi su STUDENTOVI AGENTOVI američke CIA - !!! I zato svi moraju biti pohapšeni, za nauk srednjoškolcima i osnovcima - !!!

Мени то делује ко она фора на разговору за посао."Колика је плату се не пита" или другим речима бедна је.Тако и овде кад питаш за Космет,Русију,литијум...Да се не би наљутили Чанков ЛСВ,зелено леви,ДС,крени промени,НВО и остали домаћи издајници ?

Ма могу да се љуте колико хоће, откачени су одавно од студената...
