Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Донецьк 2013
143,985 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Але прийшов руськіймір, тепер немає свят, немає дня шахтаря, немає шахт, не залишилось шахтарів, ніхто не святкує день міста

Настільки сильно ущємлялі російську мову, що ведучий спокійнісінько собі розмовляє російською в етері.

Плачу 😭 я їх ненавиджу. 10 років окупації, вони зруйнували молоде покоління, дітей, виховали нових зомбаків.

Ахуеть, как угнетали...

Наче З іншого Світу! З паралельної реальності!!!

А потом к власти на Донбассе пробрались ебанаты из рюськага мЫра... И весь регион стал хуже Абхазии...

Жили люди в Донецке счастливо . А какое то хуйло Путин позавидовал счастью украинцев и решил пойди войной сцарь рашисткий .

Уявляю як то дивитись, хто є звідти(

Все проскакали, все проїбали

...найбільший прапор України та ЄС Як же боляче розуміти, що кацапи забрали в нас
