Sensitive content

This media may contain sensitive content.

Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Ево их курве издајничке

19,701 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von Silver Lining
Silver Liningvor 1 Jahr

Знало се да неће пешачити. Иза њих је све време бус и док се сликају, а и како би дошли до Београда морали би да прођу кроз кишу јаја у сваком месту. А до БГ одакле су они кренули има доста места.

Profilbild von M00rta
M00rtavor 1 Jahr

Robijaši koji neće da robijaju

Profilbild von ozremski četnik
ozremski četnikvor 1 Jahr

To ovi što krenuli peške ? Jadniji su mi od i od AV i od DJV, majke mi !

Profilbild von Србски Ратник ☦️🇷🇸
Србски Ратник ☦️🇷🇸vor 1 Jahr

Док они долазе са подрже велеиздајника, Србе хапси Куртијева полиција! Издајници!

Profilbild von ☦️Милан Ђорђевић☦️
☦️Милан Ђорђевић☦️vor 1 Jahr

Стока

Profilbild von otrovmase
otrovmasevor 1 Jahr

Nego sta ce im sleper

Profilbild von ☦️Милан Ђорђевић☦️
☦️Милан Ђорђевић☦️vor 1 Jahr

Ту спавају

Profilbild von Alek
Alekvor 1 Jahr

Djiha 4 krute

Profilbild von Марко Краљевић
Марко Краљевићvor 1 Jahr

Све ће им се вратити, вероварно кроз поколења као и увек.

Profilbild von Kosovo and Metohia is Serbia🇷🇸🇷🇸1244
Kosovo and Metohia is Serbia🇷🇸🇷🇸1244vor 1 Jahr

И пешаци и бициклисти имају резервна средства за рад,кецају Курта и Мурта па га не ваде!👌😂😂

Ähnliche Videos