正在加载视频...

视频加载失败

Коли у 💩… ще і нема мізків 🤔😳🤷‍♀️

14,326 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)

11 条评论

14.&8π™ 🇺🇦🐦🙋 的头像
14.&8π™ 🇺🇦🐦🙋1 年前

А фото из поликлиники тёлка постеснялась показать...

ღ ОЛЕНА ღ 的头像
ღ ОЛЕНА ღ1 年前

Скрепы не позволяют 🤡

Rowdy Knights Club Mushroom Coffee 的头像
Rowdy Knights Club Mushroom Coffee1 年前

Small, but great community so far, join the @Rowdy_Knights Club 👋

Steper 的头像
Steper1 年前

А навіщо він взагалі їй щось доводив?) Треба було погодитись с хворою істотою)) Та й ще розповів би, що проктолог це зараз - дупогляд.. Хай несе далі)

Я Тут 的头像
Я Тут1 年前

Потрібно було їй сказати, що їй хвилюватися нічого, бо в українській лікарні вона буде ходити до пиздатого лікаря. 😁

4/50 的头像
4/501 年前

Тобто, у москалів уролог - це хуйовий лікар?

Fuat 的头像
Fuat1 年前

Она дура ????? Уролог это не только по куям,он еще и по почкам и многим длугим органам 😂😂😂😂😂 точно хвора на голову ДУРА ТУПАЯ !!!

Ольга Галкина 的头像
Ольга Галкина1 年前

Какое ей дело до таблички на кабинете врача в другой стране,чего ее так корежит и трясет? У нее в местной поликлинике уже давно нет врача такой специальности,но не это волнует суку.

Клаус 的头像
Клаус1 年前

Эти долбоёбы не знают своего языка, а пытаются украинца научить украинскому. Лингвисты-полиглоты херовы)))

Пёс Сутулый (Илья) ⚓️ 的头像
Пёс Сутулый (Илья) ⚓️1 年前

Честно говоря, грустно смотреть, что ее никто не осадил на понятном ей языке и не объяснил, что не бывает таких кабинетов, а она ебанутая. Она же спокойные ответы принимает за слабость и уверенная в своей правоте.

ДІД СЕМЕНЯКА 的头像
ДІД СЕМЕНЯКА1 年前

Йобнуте, та ще й вперте(як більшість мокшан).

相关视频

Дорогі кияни, які поїхали. Та і не лише кияни. Всі, у кого немає опалення, ви поїхали, тепла немає, але наші комунальники з різних регіонів працюють як бджілки 24/7 аби дати тепло у домівки. Прохання. Якщо ви поїхали і ваша квартира порожня. Знайдіть спосіб передати сусідам або ЖЕКу ваш номер телефону. Якщо ви за кордоном, або збираєтеся їхати за кордон, то бажано ще і знайомим на збереження ключі. Ось так виглядає квартира, в якій, якщо вас немає і сталося пошкодження на батареях, дали тепло, з батарей тече і почалося затоплення. Господарів квартири, в якій прорвало, нема. Номерів телефонів вони не лишили. Що робити тим, хто лишився? Мало того, що ваша квартира буде непридатна для життя коли ви повернетеся, ви затопите сусідів знизу. І унеможливите порятунок і свого майна і чужого, бо до вас просто НЕ ЗАЙТИ. І номера вашого можуть не мати сусіди. Тому - торба. Ба більше, якщо ви цього не зробите, через це опалення і далі не дадуть ще довгий час і люди будуть замерзати у своїх квартирах. Давайте думати наперед про себе і про інших. Дякую.

Yanina Sokolova

72,135 次观看 • 4 个月前