Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Повністю підтримую !

15,292 Aufrufe • vor 2 Jahren •via X (Twitter)

9 Kommentare

Profilbild von Сергій Бех
Сергій Бехvor 2 Jahren

Ще б пішли усі з 1+1 туди ж само, особливо Мосейчук з борщовим набором і своїм смердючим ротом..

Profilbild von Paladin 🇺🇦
Paladin 🇺🇦vor 2 Jahren

Про потроха маю надію люди теж згадають, яка він патороч і барига

Profilbild von Valentine Eastwood
Valentine Eastwoodvor 2 Jahren

а хто це?

Profilbild von Бухой енот
Бухой енотvor 2 Jahren

Повернуться! А всі забудуть! Ще й лорак концерти буде робити! Запамʼятайте це!

Profilbild von Сашко Дніпровський🇺🇦🇱🇹🇱🇻🇪🇪
Сашко Дніпровський🇺🇦🇱🇹🇱🇻🇪🇪vor 2 Jahren

проте ані фіма, ані інші "лєви на джипі" або "вечірній квартали" не хочуть і не підуть до лав ЗСУ... Хоча збори на ЗСУ в них чималі і за це їм подяка.

Profilbild von Офігівший Валєра
Офігівший Валєраvor 2 Jahren

А фіма таки на фронті?

Profilbild von Андруша фан ЗСУ
Андруша фан ЗСУvor 2 Jahren

золоті слова повністю підтримую

Profilbild von щербак тамара
щербак тамараvor 2 Jahren

у народа вже не коротка пам'ять.

Profilbild von Михаил
Михаилvor 2 Jahren

Українська нація не сформована, купа людей живуть лише фізіологічними потребами, підуть на потапа, на вінника, їм всерівно, памятаєте питання про Азовсталь, відповідь-там атомна станція…

Ähnliche Videos