Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Повністю підтримую !
15,292 Aufrufe • vor 2 Jahren •via X (Twitter)
9 Kommentare

Ще б пішли усі з 1+1 туди ж само, особливо Мосейчук з борщовим набором і своїм смердючим ротом..

Про потроха маю надію люди теж згадають, яка він патороч і барига

а хто це?

Повернуться! А всі забудуть! Ще й лорак концерти буде робити! Запамʼятайте це!

проте ані фіма, ані інші "лєви на джипі" або "вечірній квартали" не хочуть і не підуть до лав ЗСУ... Хоча збори на ЗСУ в них чималі і за це їм подяка.

А фіма таки на фронті?

золоті слова повністю підтримую

у народа вже не коротка пам'ять.

Українська нація не сформована, купа людей живуть лише фізіологічними потребами, підуть на потапа, на вінника, їм всерівно, памятаєте питання про Азовсталь, відповідь-там атомна станція…
Ähnliche Videos
Sensitive content
Хлопці ви молодці ! 😘 Підтримую ! Давно пора взяти цього хитросракого підораса за яйця ! 🤬🤬🤬🤬🤬🤬
Manunya
25,725 Aufrufe • vor 2 Jahren
