Loading video...
Video Failed to Load
Подумайте, будь ласка!
11,260 views • 1 year ago •via X (Twitter)
32 Comments

💯Яркий и трезво мыслящий президент, ломающий стереотипы традиционной политики; своей преданностью Украине очень неудобный и нежелательный для различного вида "дельцов"от политики.Его путь от комедианта до одного из ведущих политиков,в отличии от политиков,ставших клоунами!🇺🇦✌️

let me know what you think of this

ми мнєніє о зелеморді не міняли-він зрадник руки якого по шию в крові українців-це падло повинно гнити в тюрьмі до кінця своїх днів-а з безпекою дорослі дядьки розберуться без його гораздо бистріше і буде мир і буде все нормально але без цього придурастого уйобка.

Он обращается к проплаченным ботам и полезным идиотам. Они не пробиваемы.

через два дні весна, а посадок як не було так і немає. Зеленський дає змогу всім корупціонерам і зрадникам- ворогам держави тікати і там за бугром гавкати на себе. То чим я особисто йому можу допомогти?

ПиздЯть і пИздять-це і є Українська влада👹

Дайте цьому лизоблюду таблетку.

Скільки йому заплатили? Чи він клінічний? Ідіот…

зеленський просто попьор. Так , зараз проти США. А до цього проти України. що не дєлаєт дурак, он всьо дєлаєт нє так...

Бля, і я прозрів і навіть розплакався, який же він харошій, луччій на усе його життя, потрібно ніколи його не міняти, нам же так класно живеться, хоть ржьом, і хужє нє стало?

розЇ*ав по фактам. Жодного факту не почув правда, тільки інтерпретацію закоханого в самозакоханого

Ви маєте рацію.....

насмешил... а ещё он говорил, что идёт на один срок и миллиард деревьев посадит. су-ка!!!! чудик врёт всю свою жизнь- а кретины продолжают ссылаться на его обещания! или есть хоть одно выполненное обещание?НУ ХОТЬ ОДНО!!!

От із твердженням, що "ніхто так нє ізлаґаєт мислі" я 100% згодна 🙃

Увы .но гопота и в Украине . судя по всему.состовляет не маленькую долю .

Кто ты воин ?

💯👏👏👏👏👏👏

Та шо він меле, да кто его собирается...Нисенитниця якась...Узбагойся...

пургу розганяють кацапські тролі, українські ідіоти підхвачуютю

Думаючих мало. Купа засліплених, діфірамби залужному, матні, гончаренко співають. Я хєрєю, я бля цих людей знаю. Вони їббануті

Далбайоб

порохоботам не нужна победа Украины, если она не с порошенко

Піздят і піздят,піздят і піздят.

👍👍👍👍👍👍🤝

Жозефіна... От реально - майже пів-року рішав для тебе хто ти і чи за Україну ти.. Якщо ти постиш цього чувака, бо підтримуєш те що він каже - то питання вирішено - респект, краля)

Если разберётся внутри страны -- с коррупцией, с "совком" и похеризмом в армии , произволом полиции и ОПГ ТЦК и прочей "заразой", возможно шансы есть.

Закричав чайкою🤣 Але цей кадр не заслуговує на бронь. Скинь адресу, півнику, тобі СБУ постукає в двері

Багато у нас є усякої кремле і порохосрані. Дії Зеленського за останній період тільки підняли його в наших очах, показали що він дійсний світовий лідер. Цього тільки не бачить той у кого очі закриті кремлівськими зірками, або залиті шоколадом.

Так хай идет воюет етот вася за украину, катается на фуре по еропке и пиздит хуйню

👍👍👍👍👍

Не голосовала за ЗЕ. И сейчас не щнаю буду ли голосовать за него. Много очень много косяков, которые говорят либо на кремль работает либо просто идиот. Но и немало показал себя с хорошей стороны, в важных вопросах. Двоякое мнение, надеюсь однажды озарение прийдет к чему то))

тролляка
Related Videos
Sensitive content
Будь ласка, сьогодні не забувайте про Сирію. Не забувайте, що сирійці сьогодні борються з російським окупантом наодинці, з нерівними силами.
🇸🇾 Reda
107,239 views • 1 year ago
