Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Поясніть їй будь ласка

14,812 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von evil_tox
evil_toxvor 1 Jahr

Все так думают пока не случится пересечься в реально проблемной ситуации. Она просто молодая, неопытная, все мы такими были. А если логически, то - в одной из самых коррумпированных стран планеты не может быть "честных" блюстителей порядка в принципе.

Profilbild von 𝔙𝔦𝔱𝔞𝔩𝔦𝔦 𝔜𝔞𝔯𝔢𝔪𝔠𝔥𝔲𝔨
𝔙𝔦𝔱𝔞𝔩𝔦𝔦 𝔜𝔞𝔯𝔢𝔪𝔠𝔥𝔲𝔨vor 1 Jahr

То вертайтесь зі своїх німеччин, і вперед на захист країни мрій, а то відосікі знімають тільки)))))

Profilbild von Vincent Vega
Vincent Vegavor 1 Jahr

Потому что у неё ебарь мусор. І їй це дуже болить, когда она каждый день читает в соцсетях обобщающие комментарии «все мусора пидорасы», а потом садится со своим ужинать и начинает об этом вспоминать. Це дуже боляче кожний вечір сидіти поряд з підорасом

Profilbild von 🇻🇳StLcf.him
🇻🇳StLcf.himvor 1 Jahr

Це не українка, це московітське іпсо. Українці ніколи не скажуть "Хейтять". Звук Х не притаманний українській мові. Справжні Українці кажуть ґейтять! Такий правопис 1933, який знищив Сталін! Так ми вирахуємо всіґ диверсантів!

Profilbild von Дніпросонячний
Дніпросонячнийvor 1 Jahr

Мусорів набирають на службу з деякими характерними нахилами в поведінці і моралі. Задайте собі питання для чого людина пішла працювати в поліцію. В мусорів запитайте (без свідків) , послухайте їх спілкування між собою на підпитку і все встане на свої місця.

Profilbild von Ihor Vurd
Ihor Vurdvor 1 Jahr

Так що вона робить в німеччині? Нехай повертається в україну. Восени увімкнуть жиночу мобілізацію і вона своїм є6лом відчує який жорсткий асфальт, коли по ньому тебе возять мусора за просте і законне питання: покажіть ваше посвідчення.

Profilbild von 📞📲
📞📲vor 1 Jahr

Потому что полицейский НЕ работает, а служит:)) Где эти безграмотные берутся?

Profilbild von Потужний Незламізм
Потужний Незламізмvor 1 Jahr

Тому що такі підари поліцейські нахер не потрібні, тому їх називають мусорами, або непотріб, все 😄!

Profilbild von Марк
Маркvor 1 Jahr

Ohh my sweet summer child)

Profilbild von Генерал Песчаных Карьеров
Генерал Песчаных Карьеровvor 1 Jahr

Потому что полиция, сбу, нацгвардия это бессмысленные организации силового аппарата, который жируют за наши налоги, а защищают хотелки власти, вот и все…

Ähnliche Videos