Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Поясніть їй будь ласка
14,812 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

Все так думают пока не случится пересечься в реально проблемной ситуации. Она просто молодая, неопытная, все мы такими были. А если логически, то - в одной из самых коррумпированных стран планеты не может быть "честных" блюстителей порядка в принципе.

То вертайтесь зі своїх німеччин, і вперед на захист країни мрій, а то відосікі знімають тільки)))))

Потому что у неё ебарь мусор. І їй це дуже болить, когда она каждый день читает в соцсетях обобщающие комментарии «все мусора пидорасы», а потом садится со своим ужинать и начинает об этом вспоминать. Це дуже боляче кожний вечір сидіти поряд з підорасом

Це не українка, це московітське іпсо. Українці ніколи не скажуть "Хейтять". Звук Х не притаманний українській мові. Справжні Українці кажуть ґейтять! Такий правопис 1933, який знищив Сталін! Так ми вирахуємо всіґ диверсантів!

Мусорів набирають на службу з деякими характерними нахилами в поведінці і моралі. Задайте собі питання для чого людина пішла працювати в поліцію. В мусорів запитайте (без свідків) , послухайте їх спілкування між собою на підпитку і все встане на свої місця.

Так що вона робить в німеччині? Нехай повертається в україну. Восени увімкнуть жиночу мобілізацію і вона своїм є6лом відчує який жорсткий асфальт, коли по ньому тебе возять мусора за просте і законне питання: покажіть ваше посвідчення.

Потому что полицейский НЕ работает, а служит:)) Где эти безграмотные берутся?

Тому що такі підари поліцейські нахер не потрібні, тому їх називають мусорами, або непотріб, все 😄!

Ohh my sweet summer child)

Потому что полиция, сбу, нацгвардия это бессмысленные организации силового аппарата, который жируют за наши налоги, а защищают хотелки власти, вот и все…
Ähnliche Videos
А поясніть мені будь ласка. Що це було? На підставі чого?
Mrs. Obviousness
42,120 Aufrufe • vor 1 Jahr
Sensitive content
Боже блять Будь ласка не требаааааааааа
миколаївна
43,269 Aufrufe • vor 9 Monaten
Sensitive content
Будь ласка, сьогодні не забувайте про Сирію. Не забувайте, що сирійці сьогодні борються з російським окупантом наодинці, з нерівними силами.
🇸🇾 Reda
107,239 Aufrufe • vor 1 Jahr
