Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
🤷 Х. З. как комментировать...
34,366 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
10 Yorum

Вивчити англійську і послухати повен текст, замість розповсюдження свинопсячих методичок, не пробував?

А комментировать рашкинские новости, а, тем паче, их перепощивать - это выставлять себя лохом Хотелось бы взглянуть на полную оригинальную запись

Це ж неправда, шановний. Нащо ви постите рос пропаганду? Я хз як це коментувати... 🫤🫤

Х.3. как можно быть идиотом и не проверять пиздеж рузькэ…

Я не дуже люблю Порошенка, але це кацапська брехня. Дивіться приблизно з 3 хвилин. Розповідає про першу фазу вторгнення.

Скоро выборы пидарасы повылазили

Нахуй ти cvunocobaчий фейк несеш сюди?

Примерно так

Подивитись оригінал

Москалям вірити себе не пожати
Benzer Videolar
Sensitive content
Да моб твою ять. Я даже не знаю, как это комментировать🥺🤬
Vasya forever
73,362 görüntüleme • 1 yıl önce
