Sensitive content
This media may contain sensitive content.
Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Хітяяяяяяяяяяяяяяяяра!
84,483 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

Це 30second to mars? Я щось проєбав? Поясніть.. ну з System of a down і Limp Bizkit - там за расосію топлять з 2014 року. Їх музло взагалі бажано не слухати.

Так. Джаред Лето хоче в тур до росіян пітєр-масква-Київ і війна це просто "проблеми".

Блять... У них прямо сейчас фронт сыпется. А у "патрiотiв" больше не на что время тратить, кроме как писеньки за Джарета спивать 🤦♂️🤦♂️🤦♂️ Так переможемо💪😁

А ти йдеш нахуй 🖕

Ніколи його не поважав і не фанатів! Підар він і в Африці підар)

У них фронт посипався, а вони дуріка борять. Діч

Розчарування... як людина талановита творчо може бути такою тупою. Чи то неемпатичною?

трек—хуйня чувак—з @tvtoront 😆

Дааа, делать вам явно нехуй)

Я коли на це відео натрапив в ТікТок, то пішов перепитувати дружину чи це справді його пісня, бо я й не знав
