Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Центар Београда...
69,157 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Radica Kovacevic1 год назад
Eto, i mi nešto pričamo. 🥲

Ерато1 год назад
Дотакли смо дно... Утеха што знам да никад нећу бити таква.

ᴍɪʟᴇ ᴅɪꜱᴄᴏ ʟᴏᴠᴇʀ 1 год назад
Kad god pogledam ovo, duša me zaboli

Ерато1 год назад
Ужас!!!

АнДра1 год назад
Да је неко раширио ноге да... Сви би извадили телефоне, и објавили на друштвеним мрежама, овде телефони мирују. Ништа научили нисмо, а толико је нестале деце! ЕМПАТИЈА, шта то бејаше?

Ерато1 год назад
@LwjzQlKUkmFoUsl Емпатија само на папиру, не на делу...

Bubamara🐞1 год назад
Ужас ,нико да мрдне

Ерато1 год назад
До скоро смо се чудили како код других нико не реагује, стигло је и код нас. Много сам тужна због оваквих сцена...

Nebojša Đ.1 год назад
Direktna strah od opasnosti po njih,pickice

Ерато1 год назад
Саможивост
Похожие видео
0:36
Sensitive content
Знаш хуљо, овај народ је пробио солунски фронт да би стигао до Београда... 🇷🇸❤️
Инжењер 🇷🇸 ☦️
43,343 просмотров • 1 год назад
