Loading video...
Video Failed to Load
Що думаєте?
101,813 views • 2 years ago •via X (Twitter)
10 Comments

А що тут думать? Це ж ручне порося рашкованського Басти, хіба можна було очікувати чогось іншого від нього?

пам’ятаю, як познайомилася з одним хлопцем через подругу, вона нас лишила наодинці, а коли прийшла, то він сказав: «забери від мене цю йобнуту бо я її зараз йобну» а я всього лиш сказала що Київстонер це рос залупа і я його не поважаю) це було літо 2018, і я мала рацію😏

Так а шо тут думать. Він в суперпозиції: з однієї сторони він сам не наш,з іншої люди самі його додатково нахуй посилали

Ну сидить людина вирощена кацапами з кацапською ментальністю, кримінал, вари, дєньґі, тьолкі... Він з їхнього світу..

На пасху будемо колоти

хочется прийти в без сомнений крутую хату Альберта в штатах, сесть на диван в гостиной и сказать «пиздатый местяк и диван, я терь тут буду жить», а на его 100% возражения по этому поводу достать ствол, направить на него и спросить «ты что, хочешь умереть за дерибан, или ты good?”

людина з манєрами бика не може говорити щось вміняєме. Я ж не слухаю кожного обригана з района 😁 от і його думка як пустий звук.

нашо ти оце гівно нам сюди приніс? засунь де взяв

Як був ригачкою для мене, так і залишився

Його інсульт в‘є раніше за пулю снайпера
