Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

Що думаєте?

101,813 views • 2 years ago •via X (Twitter)

10 Comments

Мені то треба's profile picture
Мені то треба2 years ago

А що тут думать? Це ж ручне порося рашкованського Басти, хіба можна було очікувати чогось іншого від нього?

DiLúna🌙🌚🐈's profile picture
DiLúna🌙🌚🐈2 years ago

пам’ятаю, як познайомилася з одним хлопцем через подругу, вона нас лишила наодинці, а коли прийшла, то він сказав: «забери від мене цю йобнуту бо я її зараз йобну» а я всього лиш сказала що Київстонер це рос залупа і я його не поважаю) це було літо 2018, і я мала рацію😏

Olof✙Torvaldson➔'s profile picture
Olof✙Torvaldson➔2 years ago

Так а шо тут думать. Він в суперпозиції: з однієї сторони він сам не наш,з іншої люди самі його додатково нахуй посилали

як? чому? навіщо?'s profile picture
як? чому? навіщо?2 years ago

Ну сидить людина вирощена кацапами з кацапською ментальністю, кримінал, вари, дєньґі, тьолкі... Він з їхнього світу..

за гендером парасоля⛱️'s profile picture
за гендером парасоля⛱️2 years ago

На пасху будемо колоти

ى's profile picture
ى2 years ago

хочется прийти в без сомнений крутую хату Альберта в штатах, сесть на диван в гостиной и сказать «пиздатый местяк и диван, я терь тут буду жить», а на его 100% возражения по этому поводу достать ствол, направить на него и спросить «ты что, хочешь умереть за дерибан, или ты good?”

T K🇺🇦's profile picture
T K🇺🇦2 years ago

людина з манєрами бика не може говорити щось вміняєме. Я ж не слухаю кожного обригана з района 😁 от і його думка як пустий звук.

the село's profile picture
the село2 years ago

нашо ти оце гівно нам сюди приніс? засунь де взяв

Матір Єнотів's profile picture
Матір Єнотів2 years ago

Як був ригачкою для мене, так і залишився

Бепантен® мазь's profile picture
Бепантен® мазь2 years ago

Його інсульт в‘є раніше за пулю снайпера

Related Videos