正在加载视频...

视频加载失败

Що думаєте по цьому відео?

92,290 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)

11 条评论

Дава Коэн 的头像
Дава Коэн1 年前

Это та часть польского общества, которая всех ненавидит Всех чужих и наверное себя тоже Они ненавидят украинцев, евреев, немцев, ну и так далее. Долбоёбов везде хватает

бентежність 🫨 的头像
бентежність 🫨1 年前

Після цього відео і спогадів про знищене зерно, хочеться, щоб русня пройшла умовним коридором в сторону Польщі, Угорщини, Румунії, Словаччини... Але потім розумієш, що так чи інакше навіть у нас є такі люди, і більший %населення підтримуєУкраїну, або принаймі в це хочеться вірити

Solar Heavy 的头像
Solar Heavy1 年前

whoa have you heard this yet?

kriss 的头像
kriss1 年前

В син навчався,жив і працював в Польші,перед війной повернувся і з 26 02 22 пішов добровільно,так от він казав- ідіоти є в буть якій країні,якшо їх об'єднати вийдуть або крайньо ліві,або крайньо праві двіжі. А так, люди кругом однакові-хочуть миру,статків і поваги з коханням...

Zilvinas Svitojus 🇱🇹 🇺🇦 的头像
Zilvinas Svitojus 🇱🇹 🇺🇦1 年前

Це сміття має 2-3 відсотки виборців у Польщі. Не потрібно нервуватиcь.

Нищівник нормафобів 的头像
Нищівник нормафобів1 年前

Що русня не заспокоїться. Це на 100% їх провокація.

No zrada, no cry! 的头像
No zrada, no cry!1 年前

Думаю, що дуже вдячний полякам за їх підтримку та внесок у нашу боротьбу. Вірю, що вони зможуть розчавити цю русню, що лізе в їх вибори.

Алексей Кременский 的头像
Алексей Кременский1 年前

Що тупоголові заїбали всіх своєю мовою і своєю підтримкою влади яка краде на крові. Весь світ це бачить і вже не може цього терпіти.

Larysa Novak 的头像
Larysa Novak1 年前

Ми програли інформаційну війну.

Anton 的头像
Anton1 年前

Думаем, что случилось то, что должно было случиться - вы заебали всех своим нытьем, своей ложью, своей сраной мовой. Нация гондонов.

PDRMSK 的头像
PDRMSK1 年前

дід Хмель не дарма бучу підняв, дід Вишневецький проїбався, де тепер його круль і Річ Посполита

相关视频