正在加载视频...
视频加载失败
Що думаєте по цьому відео?
11 条评论

Это та часть польского общества, которая всех ненавидит Всех чужих и наверное себя тоже Они ненавидят украинцев, евреев, немцев, ну и так далее. Долбоёбов везде хватает

Після цього відео і спогадів про знищене зерно, хочеться, щоб русня пройшла умовним коридором в сторону Польщі, Угорщини, Румунії, Словаччини... Але потім розумієш, що так чи інакше навіть у нас є такі люди, і більший %населення підтримуєУкраїну, або принаймі в це хочеться вірити

whoa have you heard this yet?

В син навчався,жив і працював в Польші,перед війной повернувся і з 26 02 22 пішов добровільно,так от він казав- ідіоти є в буть якій країні,якшо їх об'єднати вийдуть або крайньо ліві,або крайньо праві двіжі. А так, люди кругом однакові-хочуть миру,статків і поваги з коханням...

Це сміття має 2-3 відсотки виборців у Польщі. Не потрібно нервуватиcь.

Що русня не заспокоїться. Це на 100% їх провокація.

Думаю, що дуже вдячний полякам за їх підтримку та внесок у нашу боротьбу. Вірю, що вони зможуть розчавити цю русню, що лізе в їх вибори.

Що тупоголові заїбали всіх своєю мовою і своєю підтримкою влади яка краде на крові. Весь світ це бачить і вже не може цього терпіти.

Ми програли інформаційну війну.

Думаем, что случилось то, что должно было случиться - вы заебали всех своим нытьем, своей ложью, своей сраной мовой. Нация гондонов.

дід Хмель не дарма бучу підняв, дід Вишневецький проїбався, де тепер його круль і Річ Посполита
