Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
It’s so over
Комментарии: 11

🇲🇦1 год назад
no way one transfer got you crying for both the teams you support😭

👤1 год назад
I’ve had enough

Solar Heavy1 год назад
this one is such a vibe

Mo1 год назад
As a city fan ik he’s good but how good ? 👀

👤1 год назад
Really good

Egal1 год назад
I Pray Bayern get Florian Wirtz

Precise1 год назад
You can take grealish and keep walker. Win win situation everyone's happy

Katongole Musa1 год назад
Bro take it slow Inshallah we will take care of him 🙂

Bapirlo1 год назад
Dw you gonna get kovacic instead

Asaed1 год назад
Thank u for prepping him and taking care of him well handle him now

ディノ1 год назад
allow it bro we've been signing bums last few yrs
Похожие видео
0:50
Sensitive content
It’s so over.
ًًً
180,966 просмотров • 1 год назад
