Loading video...
Video Failed to Load
Jakich komentarz?😁
66,420 views • 1 year ago •via X (Twitter)
10 Comments

Jan Karp1 year ago
kazdy orze jak moze…

Maciej Smoleń 🚗Moto1 year ago
😂 Dobre

Mi-chal1 year ago
„Jeżeli coś jest głupie ale działa - to nie jest głupie”😁

Tomasz Kowal1 year ago
Długo tak nie pociągnie bo już progi rdzą przeżarte

Tomasz Bereźnicki1 year ago
Lepiej niż we Francji.😉

downlink1 year ago
Jak ta Dacia jest na LPG to myślę że będzie taniej niż trzydziestką na ropie.

Polostinian and proud 🇵🇱🇺🇦🇵🇸1 year ago
W PRL był w telewizji taki proroczy program dla rolników: "Nowoczesność w domu i zagrodzie"

Mr.Whitie™1 year ago
Dacia ❤️

Jarek1 year ago
Nie elektryk🤣

Łukasz1 year ago
Nowoczesność w domu i zagrodzie...
