Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

66,420 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von Jan Karp
Jan Karpvor 1 Jahr

kazdy orze jak moze…

Profilbild von Maciej Smoleń 🚗Moto
Maciej Smoleń 🚗Motovor 1 Jahr

😂 Dobre

Profilbild von Mi-chal
Mi-chalvor 1 Jahr

„Jeżeli coś jest głupie ale działa - to nie jest głupie”😁

Profilbild von Tomasz Kowal
Tomasz Kowalvor 1 Jahr

Długo tak nie pociągnie bo już progi rdzą przeżarte

Profilbild von Tomasz Bereźnicki
Tomasz Bereźnickivor 1 Jahr

Lepiej niż we Francji.😉

Profilbild von downlink
downlinkvor 1 Jahr

Jak ta Dacia jest na LPG to myślę że będzie taniej niż trzydziestką na ropie.

Profilbild von Polostinian and proud 🇵🇱🇺🇦🇵🇸
Polostinian and proud 🇵🇱🇺🇦🇵🇸vor 1 Jahr

W PRL był w telewizji taki proroczy program dla rolników: "Nowoczesność w domu i zagrodzie"

Profilbild von Mr.Whitie™
Mr.Whitie™vor 1 Jahr

Dacia ❤️

Profilbild von Jarek
Jarekvor 1 Jahr

Nie elektryk🤣

Profilbild von Łukasz
Łukaszvor 1 Jahr

Nowoczesność w domu i zagrodzie...

Ähnliche Videos