Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Jakich komentarz?😁
66,420 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

Jan Karpvor 1 Jahr
kazdy orze jak moze…

Maciej Smoleń 🚗Motovor 1 Jahr
😂 Dobre

Mi-chalvor 1 Jahr
„Jeżeli coś jest głupie ale działa - to nie jest głupie”😁

Tomasz Kowalvor 1 Jahr
Długo tak nie pociągnie bo już progi rdzą przeżarte

Tomasz Bereźnickivor 1 Jahr
Lepiej niż we Francji.😉

downlinkvor 1 Jahr
Jak ta Dacia jest na LPG to myślę że będzie taniej niż trzydziestką na ropie.

Polostinian and proud 🇵🇱🇺🇦🇵🇸vor 1 Jahr
W PRL był w telewizji taki proroczy program dla rolników: "Nowoczesność w domu i zagrodzie"

Mr.Whitie™vor 1 Jahr
Dacia ❤️

Jarekvor 1 Jahr
Nie elektryk🤣

Łukaszvor 1 Jahr
Nowoczesność w domu i zagrodzie...
