Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Rivian R3X. What do you think?

40,900 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Monicam
Monicam2 лет назад

Volkswagen Golf III 🤔

Фото профиля Aurel ₿eckett
Aurel ₿eckett2 лет назад

Looks like a Yugo

Фото профиля Matthew Vosburgh
Matthew Vosburgh2 лет назад

1980s Austin Metro

Фото профиля Kelley Howard
Kelley Howard2 лет назад

If it can’t drive itself it’s really not for me.

Фото профиля Henry Bowman
Henry Bowman2 лет назад

Copy of 1980s Soviet Union Lada. The rear is an uglier copy of that classic 1980s Soviet style. 😎

Фото профиля Name is blank
Name is blank2 лет назад

Horrible looking car but I do wish them luck because we need them.

Фото профиля DISRPTR79🥷🏽
DISRPTR79🥷🏽2 лет назад

It looks like a modern Yugo…

Фото профиля A Contrarian Expatriate on Autopilot in Mexico
A Contrarian Expatriate on Autopilot in Mexico2 лет назад

Living in Mexico and a Tesla owner I think the form of the car is great! Height and a smaller wheel base is what the Latin America roads needs. Tesla needs a M3 size with a 3 inches higher lift for the roads south of the border.

Фото профиля 3
32 лет назад

It's Awesome it's got that cool retro vibe from those two 80s icon Wayne and Garth...

Фото профиля Mr. Gavin aka Just a Guy
Mr. Gavin aka Just a Guy2 лет назад

Cybertruck

Похожие видео

What do you think?
0:23

Sensitive content

What do you think?

Claire Stone

382,939 просмотров • 1 год назад