正在加载视频...

视频加载失败

Znowu wina rowerzysty, prawda?

193,300 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)

11 条评论

Toms_wszystko_jest_a_potem_znika 的头像
Toms_wszystko_jest_a_potem_znika1 年前

Wiadomo powszechnie, że zmorą kierowców są piesi, zwłaszcza ci na pąsach oraz rowerzyści, szczególnie ci przestrzegający przepisów. Te przypadki utrudniają szybką i płyną jazdę, powodując utrudnienia i kolizję. Krzysztof Hołowczyc. A, i drzewa wzdłuż dróg lokalnych też ☝️

Solar Heavy 的头像
Solar Heavy1 年前

New single just landed! take the journey

T 的头像
T1 年前

Coś się stało?

Rumcajs 的头像
Rumcajs1 年前

W sumie, to pieszy stał, a gdy już wszedł na przejście to rowerzysta ruszył zanim pieszy z niego zjechał. Za to podobno jest jakiś mandacik.

Pytonga 的头像
Pytonga1 年前

Ale pieszy nie miał o nic pretensji. Po prostu typowe przypieprzanie się polaczków do wszystkiego.

lastiel 的头像
lastiel1 年前

Gdyby pieszy został w domu i rowerzysta też został w domu to by do wyprzedzania przed przejściem nie doszło.

🇻🇦Calasandur 🇵🇱 的头像
🇻🇦Calasandur 🇵🇱1 年前

Ale co niby jest winą, nic się nie stało XD.

bandyci drogowi 的头像
bandyci drogowi1 年前

Jeśli masz wolne 1500 zł i nie masz jeszcze punktów, to nic się nie stało.

Spidi z domu Gonzales #KarolNawrocki2025 的头像
Spidi z domu Gonzales #KarolNawrocki20251 年前

Nie wiadomo jakie pieszy ma zamiary, stoi na środku wysepki, nie próbuje przejść.

Tomaszek🇵🇱 的头像
Tomaszek🇵🇱1 年前

Jeśli ruszył rowerem zanim pieszy zszedł z przejścia to owszem. Nie wolno tak robić. :)

Tomasz Gapiński 的头像
Tomasz Gapiński1 年前

Ale o co chodzi?

相关视频