正在加载视频...
视频加载失败
Znowu wina rowerzysty, prawda?
11 条评论

Wiadomo powszechnie, że zmorą kierowców są piesi, zwłaszcza ci na pąsach oraz rowerzyści, szczególnie ci przestrzegający przepisów. Te przypadki utrudniają szybką i płyną jazdę, powodując utrudnienia i kolizję. Krzysztof Hołowczyc. A, i drzewa wzdłuż dróg lokalnych też ☝️

New single just landed! take the journey

Coś się stało?

W sumie, to pieszy stał, a gdy już wszedł na przejście to rowerzysta ruszył zanim pieszy z niego zjechał. Za to podobno jest jakiś mandacik.

Ale pieszy nie miał o nic pretensji. Po prostu typowe przypieprzanie się polaczków do wszystkiego.

Gdyby pieszy został w domu i rowerzysta też został w domu to by do wyprzedzania przed przejściem nie doszło.

Ale co niby jest winą, nic się nie stało XD.

Jeśli masz wolne 1500 zł i nie masz jeszcze punktów, to nic się nie stało.

Nie wiadomo jakie pieszy ma zamiary, stoi na środku wysepki, nie próbuje przejść.

Jeśli ruszył rowerem zanim pieszy zszedł z przejścia to owszem. Nie wolno tak robić. :)

Ale o co chodzi?
