Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

СЛУШАЈ СРБИЈО!!!

206,847 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

- We're Flying

Фото профиля cap.miki
cap.miki1 год назад

Lucane da klekne i da zamoli ove ljude za oprost....kosmicka je nepravvda sta se ovim ljudima desilo i ponasanje njegovih sugradjana....

Фото профиля Bradati Pustinjak 🇨🇲
Bradati Pustinjak 🇨🇲1 год назад

To što se ovom čoveku dogodilo ispred suda u Ivanjici pre pet godina je najveća sramota u našoj novijoj istoriji. Tu smo pokazali kakvi su neki ljudi beskičmenjaci i stoka bez morala. Uz dužno poštovanje životinjama.

Фото профиля Mr.Mojo Risin'
Mr.Mojo Risin'1 год назад

Ne mogu da opisem koliki bes osecam prema naprednjacima sto su ih kroz blato provlacili, besomucno mucili i stid, sto smo kao drustvo i nacija to dozvolili!!! Divim se njegovoj snazi, celoj toj dostojanstvenoj porodici! Daj Boze da pronadju mir!

Фото профиля Sunđer Bob
Sunđer Bob1 год назад

Sram vas bilo sve u toj usranoj fabrici,kad ovakvog čoveka niste mogli da podržite i stanete uz njega!Puna podrška ovom napaćenom čoveku!

Фото профиля Spectre Slab
Spectre Slab1 год назад

Mamu im jebem platiće svaku suzu

Фото профиля yessie cho
yessie cho1 год назад

Ovo je sramota svih nas jer smo dozvolili :"tvoj sin nije radio na manekenskoj pisti"!

Фото профиля Никола Антић
Никола Антић1 год назад

Ето зашто мора да буде реваншизма до коске када Вучић и компанија падну с власти. Нема недужног напредњака (плус СПС и ЈС), сви морају да испаштају, поготово они што су ћутали јер "не смем због деце" и "остаћу без посла". Они су најбројнији саучесници у напредњачким злочинима.

Фото профиля _suksy
_suksy1 год назад

Osecam takvu stid sta smo dopustili

Фото профиля martiniclassic 🥋🍸
martiniclassic 🥋🍸1 год назад

Za dnevnik beščašća jedne nacije 💔

Похожие видео