正在加载视频...
视频加载失败
Добро јутро 🍀🙋♂️
10 条评论

Predrag Krstić1 年前
Kakvo lupetanje

Srpski samuraj1 年前
Lepa prica ali za malu decicu ,za one koji malo zagrebu znaju da posle sklapanja ociju ide mrak,a oni koji se plase mraka tese se da ce ziveti vecno i boljem svetu ,tamo negde ,tako se tese i ne bore se sad da bude svet bolji.

☦️Милан Ђорђевић☦️1 年前
Мени кад се нешто не свиђа не коментаришем продужим даље

alteя ego1 年前
priča za prvake

Munem ruž1 年前
Prelepa priča.

☦️Милан Ђорђевић☦️1 年前
Нисам никад нешто овакво чуо

Vid&Ra1 年前
Odličan koncept. 👍

Лажна имена и епитети1 年前
Ово сам синоћ видела, колико има смисла♥️

☦️Милан Ђорђевић☦️1 年前
Да😊

Zeljko Beronja🇷🇸🇷🇺1 年前
Врло интересантна прича.
