Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Ну и в чём он не прав?
46,836 Aufrufe • vor 2 Jahren •via X (Twitter)
10 Kommentare

Він брехун

На хер сходи.

Пиздабол!!! Отказник и пиарщик. Вор и преступник!!! Убийца украинцев!!!

Иди на хер.

А может хватит языком пиздеть пора уже и по расеи вьебать , по Белгороду Курску Орлу , что бы орки почувствовали на своей шкуре что такое ВОЙНА.

Залужный говорит, нет у него инструментов.

Пиздіти , не мішки носити, таке враження що у нього роздвоєння особистості. Говорить одне, а робить інше. В нього вся влада в руках, бери і роби. Щось заважає, напевне те саме що і танцюристу.

Альтернатива? Всіх у теплу ванну - розказувати про 2-3 тижні, тупу русню, яка нічого не може і не вміє, про весну в Криму і тд. Що в результаті? Всі розслабилися, а тепер Залужний винний, що опустив на землю.

у бюджеті заплановано 2 млрд. на марафон, серіали і канал Рада, а на це немає грошей? а Умерівські нагородження 128 бригади, як вам, добре зайшли?

Прав абсолютно.
