Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
И в чём он неправ? 🤔
50,932 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
10 Yorum

Правий він тільки про прилизаність і барбершопство, а також про страхіття війни. Але у загальному промова все одно зводиться до "сдайомсу" і "за мір во всьом мірє". Хитрожопа кацапщина як вона є. Хай іде нах зі своїм Тєлєсрак каналом.

А чому не унітаз на голові? Пакетом не сховаєш пятак кацапа...

Кто уклоняется от мобилизации защиты Родины тот предатель. Живите с этим всю жизнь.

правда в том , что при смене власти эти гандоны будут драпать. Если у народа не короткая память. А ты , не факт , что будешь жив, если попадешь на войну.

Трусы на башке смотрелись бы креативней.

Лубянка,ты палишся.....

Хахлы, шо с е6алом?

Для особи з пакетом на голові я би також нічого кращого не побажав. Хай нікуди не йде.

Ніхто зі студії не розкаже за смерть,кишки і сморід.А от мій сусід це говорив.Він був на війні,поїхав у відпустку за гроші і вже не повернувся на війну.

Гандоны ряженые!
