Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

И в чём он неправ? 🤔

50,932 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)

10 Yorum

Євбухій Євблагович profil fotoğrafı
Євбухій Євблагович1 yıl önce

Правий він тільки про прилизаність і барбершопство, а також про страхіття війни. Але у загальному промова все одно зводиться до "сдайомсу" і "за мір во всьом мірє". Хитрожопа кацапщина як вона є. Хай іде нах зі своїм Тєлєсрак каналом.

..та то таке..(Ронін 2 ) profil fotoğrafı
..та то таке..(Ронін 2 )1 yıl önce

А чому не унітаз на голові? Пакетом не сховаєш пятак кацапа...

K-Alashev🇰🇿 profil fotoğrafı
K-Alashev🇰🇿1 yıl önce

Кто уклоняется от мобилизации защиты Родины тот предатель. Живите с этим всю жизнь.

федора булочкина profil fotoğrafı
федора булочкина1 yıl önce

правда в том , что при смене власти эти гандоны будут драпать. Если у народа не короткая память. А ты , не факт , что будешь жив, если попадешь на войну.

Vinni Diesel 🏴‍☠️ profil fotoğrafı
Vinni Diesel 🏴‍☠️1 yıl önce

Трусы на башке смотрелись бы креативней.

Генсек НАТО profil fotoğrafı
Генсек НАТО1 yıl önce

Лубянка,ты палишся.....

🛠ℂ𝔼ℙӜ⚒️  𝕏 profil fotoğrafı
🛠ℂ𝔼ℙӜ⚒️  𝕏1 yıl önce

Хахлы, шо с е6алом?

H14 profil fotoğrafı
H141 yıl önce

Для особи з пакетом на голові я би також нічого кращого не побажав. Хай нікуди не йде.

Xenomorph X profil fotoğrafı
Xenomorph X1 yıl önce

Ніхто зі студії не розкаже за смерть,кишки і сморід.А от мій сусід це говорив.Він був на війні,поїхав у відпустку за гроші і вже не повернувся на війну.

Vano profil fotoğrafı
Vano1 yıl önce

Гандоны ряженые!

Benzer Videolar